Prodám Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM

Prodám objektiv Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM. Používaný, ale bez jediné stopy opotřebení. Po celou dobu užívání byl pro ochranu přední čočky nasazen UV filtr, součástí jsou obě originální krytky, sluneční clona, krabice. Makroobjektiv nejuniverzálnějšího ohniska 100 mm je vhodný nejen pro snímky hmyzu a květů, ale lze jej použít jako dokonalý portrétní objektiv, případně i jako super ostrý krátký teleobjektiv při fotografování krajiny.

K objektivu zdarma přidám UV filtr. Možnost vyzkoušení objektivu v Praze.

Fotografie pořízené objektivem Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM.


Důvod prodeje: přechod na stabilizovanou verzi.

 

 

Prodáno!

 

 

Ondřej Prosický
E-mail: ondrejprosicky@seznam.cz
Mobil: +420 608 515 410

 

 Ilustrační fotografie

 

Ondřej Prosický | NaturePhoto.cz, 10.2.2011

 

 

 

 

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
10. 02. 2011 , kategorie: fototechnika, objektivy
Klíčová slova
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(0 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář