Národní park Everglades, magazín OutdoorGuide

V právě vydaném speciálním čísle magazínu OutdoodGuide věnovanému přírodním zajímavostem na území USA si můžete přečíst můj článek o národním parku Everglades. Zvířata jsem na Floridě fotografoval v lednu 2007 a v článku mimo jiné popisuji, jak snadno může být atraktivní divočina dostupná.

 

 

 

 


K zakoupení nejjednodušeji na Publero.com

 

Informace ze stránek OutdoorGuide.cz
OutdoorGuide Speciál je nadčasové vydání turistického obsahu, ojedinělé svým zpracováním i poskytnutými informacemi. Za 44 Kč přináší zajímavé čtení, stovky praktických informací pro individuální cestovatele a exkluzivní fotky. Vychází jako interaktivní digitální časopis, kterým můžeš listovat, prohlížet si jej, číst ho, spouštět videa a otvírat odkazy, to vše v plné kvalitě ve svém počítači, tabletu včetně iPodu a v chytrém telefonu. Zakoupíš-li si toto vydání v měsíci dubnu, můžeš být vylosován jako jeden ze tří čtenářů, který získá jednu z uvedených cen.

Související odkazy
Fotografie z Floridy
Vyšlo první číslo digitálního časopisu OutdoorGuide: Aljaška-Amerika

 

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
05. 04. 2012 , kategorie: akce, média
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(0 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář