Fotografie zvířat na pohlednicích, Postcrosser.cz

Od tohoto týdne můžete najít vybrané přírodní motivy na pohlednicích v nabídce na stránkách Postcrosser.cz. Přestože byl výběr fotografií na klientovi, myslím, že je nabídka opravdu pestrá. U některých jsem si ani nepamatoval, že jsou fotografie moje. Pokud se vám nějaké líbí, nebo je chcete ve svém obchodě nabízet, natisknuté už je všechno. Pokud máte zájem o jakýkoli jiný motiv z mého portfolia, není problém se při větším odebraném počtu kusů dohodnout.


Možná někoho napadne, “na co v téhle době pohledy?.” Podle mě je ale pořád hodně lidí, kteří preferuji ručně psaný pozdrav, před neosobním emailem. Jsem toho myslím příkladem. Což může z minulosti potvrdit Martin, Bohdan, Pavel, Prokop a další. Psaní dopisů a pohledů byla vždy moje libůstka.
 

 

Související odkazy

Pohlednice na Postcrosser.cz
Portfolio na NaturePhoto.cz
Fotobanka na NaturePhoto.cz
Výběrová galerie na NatureArt.cz

 

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
03. 06. 2015 , kategorie: akce, novinky
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(0 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář