Fotografické obrazy, předvánoční nabídka

Vzhledem k mému blížícímu se odjezdu za fotografováním do teplých krajů a zkušenosti z loňského roku, připravil jsem aktuální nabídku fotografických obrazů. Plnohodnotně budu v Česku fungovat až začátkem února 2011, rád bych proto uspokojil všechny zájemce o fotografie už nyní. Do konce listopadu máte možnost objednávat fotografické tisky a obrazy za snížené ceny.

  

Proč kvalitní fotografický obraz
Dokonale zhotovená fotografie může být vhodným doplňkem moderního interiéru. Ať se jedná o soukromí domova nebo veřejně přístupné firemní prostory, snímek přírody vnese na nudné stěny trochu života. V případě větších objektů není problém nabídnout snímky v ucelených kolekcích.
Ačkoli je nabídka fotografií v obchodech široká, není nic hodnotnějšího než signovaná autorská fotografie. Motiv, který se líbí vám, pak nebude mít na stěně nikdo jiný. Takovýto originál bude každý den těšit nejen Vás, ale i návštěvy, které do prostor zavítají.

Jak si fotografie vybrat a objednat
Při výběru vám nejbližšího motivu můžete využít galerií zde na strankách. V ideálním případě v Portfolio nebo ve Fotobanka. Po výběru stačí odeslat pouze odkaz na fotografii, ale ideálnější je u vybrané fotografie využít odkazu na objednávkový formulář (pod fotografií ve Fotobanka, kde lze výsledné provedení blíže specifikovat).
Pokud hledáte konkrétní motiv, doporučuji využít funkci Hledání (na stránkách vlevo nahoře). Stačí zadat heslo (např. plameňák, podzim, České Švýcarsko, kolibřík, panda, voda, orchidej, Toskánsko, tučňák, krajina, žába) a zobrazí se nabídka snímků, ze které můžete vybírat.
V nabídce je nyní 4000 snímků v prvotřídní kvalitě, v mnoha případech se jedná o exkluzivní záběry, které jinde v  nenaleznete. Každý zájemce tak má možnost si vybrat jemu nejbližší snímek.

Jak jsou fotografie zhotovovány
Fotografie jsou zvětšovány nejkvalitnější tiskovou metodou současnosti, osvitem digitálních dat na chemicky zpracovaný fotografický papír strojem OCÉ Lightjet v laboratoři Thalia Picta. Touto metodou získáte daleko kvalitnější a trvanlivější zvětšeninu, než jaké nabízejí běžné tiskárny. Fotografickou laboratoř Thalia Picta nelze srovnávat s žádným fotolabem. Způsob zhotovení fotografií představuje špičku na českém trhu v oblasti zpracování digitálních dat. Fotoobraz vytištěný popisovanou metodou se vyznačuje stálostí barev, které vydrží mnoho desítek let.
Jedná se skutečné fotografie, ne běžněji používané inkoustové tisky. Tato technologie má v současné době nejblíže ke klasickému zvětšování fotografií. Se společností Thalia Picta spolupracuji od roku 2006 a po mém doporučení je jí věrná i desítka mých kolegů, fotografů.

Doručování fotografií na vaši adresu
Hotové fotografické obrazy jsou v několika vrstvách pečlivě baleny do bublinaté folie a uloženy do kartonových krabic. Při doručování jsem zatím věrný České poště, ale za příplatek lze využít služeb jakéhokoli kurýrního dopravce.
Při větším objemu zakázky, nebo v případě doručení na území Prahy, jsou fotografie předávány osobně. Při větší objednávce, lze takto výjimečně doručovat i do blízkého zahraničí (DE, SK, A, PL).
Běžná doba zhotovení fotografických obrazů je 3 – 7 pracovních dnů.

Nadstandardní služby u vás doma
U větších zakázek se mi osvědčilo klientům na místě poradit s volbou motivů fotografií, vhodným zvolením velikosti obrazů, přesným umístěním a doporučením povrchové úpravy nebo adjustací výsledných tisků. U těch nejnáročnějších zákazníků pak mohu zprostředkovat práci zkušeného bytového architekta.


Ceník fotografických obrazů

Samotná lesklá nebo matná fotografie
Kupující použije snímek jako kvalitní plakát na fotografickém papíře, případně volí vlastní adjustaci.
Fotografie 210 x 297 mm  (A4) 300 Kč  (Canon PIXMA ip5200)
Fotografie 297 x 420 mm (A3) 500 Kč  (EPSON Stylus Photo R2400)
Fotografie 330 x 483 mm (A3+) 600 Kč (EPSON Stylus Photo R2400)
Fotografie 60 x 40 cm 1 000 Kč
Fotografie 75 x 50 cm 1 500 Kč
Fotografie 90 x 60 cm 2 000 Kč
Fotografie 100 x 65 cm 2 500 Kč
(Fotografie do formátu A3+ jsou zhotovovány kvalitním inkoustovým tiskem, délka dodání je v tomto případě dva pracovní dny.)

Lesklá nebo matná fotografie nalepená na Kapa desce

Kapa desky zajistí, že se fotografie v rámech neprohýbají. V případě rámování, doporučuji pro formáty fotografií do rozměrů 60 x 90 cm podlep Kapa 0,5 cm, pro větší formáty pak tloušťku 1,0 cm.
Fotografie 60 x 40 cm 1 500 Kč
Fotografie 75 x 50 cm 2 000 Kč
Fotografie 90 x 60 cm 2 500 Kč
Fotografie 100 x 65 cm 3 000 Kč

Zarámované fotografie s ochranou laminací

Tuto variantu doporučuji. Dostanete finální obraz v kvalitním hliníkovém rámu Nielsen s ochranou laminací. Kdy je zajištěna barevná stálost mnoho desítek let.
Fotografie 60 x 40 cm 3 000 Kč
Fotografie 75 x 50 cm 3 500 Kč
Fotografie 90 x 60 cm 4 000 Kč
Fotografie 100 x 65 cm 5 000 Kč

V mnoha případech je možné se domluvit na individuálním zpracování. Ať už se jedná o atypický formát, provedení rámu, typ laminace nebo případný tisk fotografie na plátno. Při větší objednávce jsou uvedené ceny fotografií k jednání.

Uvedené aktuální ceny jsou platné do 31. listopadu 2010 v rámci předvánoční nabídky. Po tomto datu fotografuji mimo ČR a objednávky budu vyřizovat pouze omezeně.

Související odkazy
Výběr fotografií v Portfolio
Nabídka snímků ve Fotobanka (4000 fotografií)
Fotografické workshopy a kurzy
Další nabídky na NaturePhoto.cz

 


Ondřej Prosický | Naturephoto.cz, 9.11.2010

 

 

 

 

 

 

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
09. 11. 2010 , kategorie: akce, novinky
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(0 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář