Osmimetrový kolibřík nad Děčínem

Je to pro mě radost, ulovit na paměťovou kartu v Kostarice kolibříka, propašovat jej domů, vypiplat se s ním v grafickém editoru, vystavit jej na webových stránkách a doufat, že si najde nového majitele. Nejinak tomu bylo u kolibříka šedobřichého, který po roce opustil svůj přechodný domov u mě na externím disku a má nového majitele. Přejme mu, ať pohled na něj potěší další milovníky přírody....

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
16. 11. 2007 , kategorie: akce, novinky
Klíčová slova
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(7 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář

Ivča
:-P
hustýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
Andrea
moc klásný
oblázky:-);-):-D:-P
;-) Však nech aj
široká verejnosť ochutná trochu z tejto krásy.
Martin Gross
Taký veľký poster by som si zavesil aj do izby :)
pali hradisky
tak to uz hej...congratulation a nech mas co
"najviac" takychto prelietavcov...
Michal Vitásek
No tak super Ondro ;-)
Jiří Cvrk
safraporte, tenhle
osmimetrovej pták je tvůj? Žádný máslo :-D