Beseda s fotografem, Academic, Roztoky

Rád bych všechny zájemce o fotografování přírody pozval na besedu, která se bude konat u příležitosti mojí výstavy v prostorách hotelu Academic v Roztokách, kde můžeme moje fotografie vidět až do konce listopadu 2013. Těším se, že vás tam některé v pondělí 4.11. 2013 v 19.00 hodin potkám!

 

 


Autor:
Ondřej Prosický
Besada a autorem: 4. listopadu 2013 (pondělí), 19:00 hodin
Název výstavy: Tropickou přírodou, aneb obrazy ze světa zvířat
Termín výstavy: 3. října - 30. listopadu 2013
Místo konání: hotel a kongresové centrum Academic, Tyršovo náměstí 2222, Rozotoky u Prahy
Otevírací doba výstavy: nepřetržitě, přes recepci hotelu, krátce do druhého patra
Další informace: mapa
Odkaz: Kongresový hotel Academic

 

 

Fotografie z besedy v hotelu Academic od Veroniky Souralové

 

 

 

 


 

 

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
28. 10. 2013 , kategorie: akce, přednášky
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(1 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář

Vynikající přednáška, krásné fotografie autora a pěkné povídán. Navíc, zázemí ze strany Academicu bylo nad očekávání. Kdo tam byl tak ví.