Přednáška Za tučňáky na Falklandské ostrovy

V sobotu 17. července 2010 můžete v Českém Švýcarsku navštívit přednášku o fotografování tučňáků. Jako host Studentského prázdninového fotoworkshopu ve Vysoké Lípě, bych se měl před promítacím plátnem objevit okolo 20. hodiny.

 

 

Související odkazy
Studenský prázdninový fotoworkshop

 

Ondřej Prosický | NaturePhoto.cz, 15.7.2010

 

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
15. 07. 2010 , kategorie: akce, přednášky
Klíčová slova
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(1 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář

Čivava
www.civava.blog.cz
Nevím kam vám mám pochválit vaše fotky z portfolia, proto píši sem... Jsou opravdu nádherné a krásně ostré. Co používáte za foťák? Kdyby jste mi odpověděl na můj blog do nejnovějšího článku a nebo do "Zpráva autorovi" moc bych byl rád. Děkuju =)