Fotopivo.cz, výstava Fotografie krajiny

Rád bych všechny návštěvníky stránek pozval na výstavu fotografií krajiny fotografického klubu Fotopivo.cz, jehož jsem členem. Výstava probíhá do konce září 2008. Krajiny Českého Švýcarska, Toskánska, Jizerských hor, Egypta a dalších koutů ozdobí výstavní prostory 4D centra v Kodaňské ulici na Praze 10.

Pozvánka

 

Autoři: Ondřej Prosický, Ivan Anderle, Jirka Šebek, Michal Vitásek, Vojta Herout, Pali Hradiský, Michal Kvarda, Jirka Farkaš, Michal Kupsa
Název výstavy: Krajina ze světa a z domova
Místo konání: 4D Center Prague, Kodaňská 46, Praha 10
Vernisáž: nebyla (úsporná opatření)
Doba trvání: 23.8.2008 - 30.9.2008
Otevírací doba: PO – PÁ, 8.00 - 16.00
Další informace: mapa

Doprava: Pro cestu je nejvhodnější využít MHD do stanice Kavkazská (bus) nebo Koh-i-noor (tram). Mapa se možná zobrazí zde.


Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
24. 08. 2008 , kategorie: akce, výstavy
Klíčová slova
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(2 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář

Pavel Šťastný
Přeju úspěch s výstavou a ať
vám tam přijde co nejvíc spokojených návštěvníků ;-)
Dobrý den,

přeju hodně
návštěvníků!!

Mám moc rád fotky Fotopiva a snad se mi povede na
výstavu dostat.

Mějte se fajn a jen tak dále.