Canon EOS 77D

Možná ideální zrcadlovkou pro začínajícího fotografa přírody je nový Canon EOS 77D. Je to šikovný nástupce oblíbené zrcadlovky Canon EOS 760D, který si vzal i to nejlepší s poloprofesionální řady xxD. Praktické, poměrně malé tělo, s výbornými možnostmi ovládání, rychlým ostřením a dotykovým výklopným displejem. O zkušenostech z fotografování jsem napsal článek.

Od dubna 2016 píši texty o fotografické technice i pro prodejce fotografické techniky firmu Alza.cz, tzn. plné verze recencí s fotografiemi najdete na jejich stránkách po kliknutí na náhled níže. S dalšími mými texty se budete pravidelně setkávat v jejich Fotomagazínu

 

 

Související odkazy

Články o fotografické technice na NaturePhoto.cz

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
20. 05. 2017 , kategorie: fototechnika, fotoaparáty
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(0 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář