Prodám objektiv Canon EF 500mm f/4 L IS USM

Prodám dlouhý teleobjektiv Canon EF 500mm f/4 L IS USM v dokonalém stavu bez známek používání. Ode dne pořízení stále nasazen neoprénový obleček. Používán neprofesionálně, pouze 1-3 do měsíce. Dodám včetně krytky předního členu a plastového přepravního kufru. Jsem první majitel, objektiv má jasný původ.

Zdarma přidám maskovací neoprenový ochranný návlek LensCoat, který chrání objektiv před nárazy, poškozením, poškrábáním a vlhkostí.
Pěkný kousek, nutno vidět. Předvedu na Praha 10 – Strašnice.Důvod prodeje: přechod na Canon EF 400mm f/2.8 L IS USM II.

 

PRODÁNO

Kontakt: Ondřej Prosický, ondrejprosicky@seznam.cz, +420 608 515 410, nebo Kontaktní formulář.

 

 

Souvisejí odkazy

Canon EF 500mm f/4 L IS USM (článek na NaturePhoto.cz)

 

 

 

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
03. 01. 2012 , kategorie: fototechnika, objektivy
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(0 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář