Prodám Canon Extender EF 1.4 X II

Prodám Canon Extender EF 1.4 X II, kupovaný 23.7.2009 v BHphotovideo.com. Extender je s originální krabicí, pouzdrem a oběma krytkami. Bez známek používání. Cena 6500,- Kč.

 

V případě zájmu mě kontaktujte na telefoním čísle +420 608 515 410

 

Ondřej Prosický | Naturephoto.cz, 14.11.2010

 

 

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
13. 11. 2010 , kategorie: fototechnika, objektivy
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(3 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář

dobrý den, chci se zeptat zda jste už zmiňovaný extender1,4 prodal??
pokud ne tak bych měl zájem:)Děkuji
dobrý den, měl bych zájem o extender 1,4 , děkuji
co prechadzate na mkIII ? :)