Výstava v Zoom Gallery, Silken Hotel, Brussels

Případné návštěvníky belgické metropole bych moc rád pozval na výstavu vítězných snímků prestižní fotografické soutěže FEP European Professional Photographer of the Year 2011. Až do poloviny února 2012 zde můžete vidět fotografie několika evropských autorů, kteří uspěli v jednotlivých kategoriích. Mezi nimi pak i tři moje fotografie, které zvítězily v kategorii Landscape.

 

Název výstavy: FEP European Professional Photographer of the Year 2011
Autoři: René de Brunn (Německo), Ondřej Prosický (Česko), Oriol Jolonch (Španělsko), Igor Sakharov (Rusko), Antonio Gibotta (Itálie), Javier Avis Barrado (Španělsko) a další
Místo konání: Boulevard Charlemagne, 11-19, Silken Berlaymont Brussels, Belgie
Vernisáž: již proběhla
Doba trvání: 25. listopadu 2011 - 12. února 2012
Otevírací doba: prostory hotelu Silken jsou otevřeny nepřetržitě
Další informace: mapa
Popis: výstava se nachází v hotelu Silken, přímo naproti sídlu Evropské komise, přibližně 15 minut pěšky od centra Bruselu.

 

Související odkazy:
European Landscape Golden Camera 2011, 1. místo
Fep European Professional Photographer of the Year 2011 - WINNERS (tisková zpráva)
Fep European Professional Photographer of the Year 2011 (vítězné snímky)
Ondřej Prosický - soutěžní snímky
QEP - Qualified European Photographer

 

Ondřej Prosický | NaturePhoto.cz, 12.11.2011


Omlouvám se za kvalitu přiložených fotek, jedná se obrazy přefocené ze zdi.

 

 

 

 

 

 

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
13. 12. 2011 , kategorie: akce, výstavy
Klíčová slova
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(0 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář