Fotografický workshop Orchideje v Krkonoších

Díky spolupráci se Správou Krkonošského národního parku nabízím všem zájemcům o fotografování rostlin jednodenní fotografický workshop zaměřený na fotografování orchidejí. Fotografování bude probíhat na Sluneční stráni a program bude složen z teoretického úvodu, intenzivní pomoci při fotografování na lokalitě a následného odborného komentáře zhotovených snímků.

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
19. 05. 2011 , kategorie: akce, workshopy
Klíčová slova
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(2 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář

Ahoj Lumíre, škoda na Slovensku je ale také fajn. KRNAPáci, se s akcí ozvali sami :-)
Lumír
Ahoj Ondro. WS skoro u mě doma. Škoda, že jsem zrovna na Slovensku, jinak bych jel. I když se docela divím, že ti to krnapáci dovolili :-o . Čauky, Lumír.