Výstava Tropickou přírodou, Žatec

A z Moravy zpět do západních Čech. Po výstavě v Kroměříži se fotografie zvířat z tropů stěhují do Městského divadla v Žatci, kde si ji budete moci prohlídnout do konce října 2011.

Na výstavě je prezentováno 34 fotografií, které jsem pořídil při svých cestách za fotografováním zvířat v tropech Střední Ameriky v minulých letech. Fotografie velikosti 40x60cm byly zhotoveny v profesionální laboratoři Thalia Picta osvitem digitálních dat technologií Océ LightJet na chemicky zpracovaný fotografický papír. Snímky jsou ochráněny laminací a jsou nalepeny na desky Kappa (5mm), které byly zarámovány do matného černém rámu Nielsen.

Autor:
Ondřej Prosický
Název výstavy: Tropickou přírodou, aneb obrazy ze světa zvířat
Místo konání: Dvořákova 27, Žatec, Městské divadlo Žatec
Vernisáž: nekoná se
Doba trvání: 1. - 30. října 2011
Otevírací doba: Po - Pá 12:00 - 17:00 a vždy v době představení
Další informace: mapa

 

Vzhledem k tomu, že raději trávím volný čas fotografováním než hledáním volných výstavních prostor, budu rád, když se mi v případě zájmu o výstavu ozvete.

Jelikož mi na prezentování opravdu velkých fotografií nezbývají finanční prostředky, budu rád za každého sponzora, jehož příspěvek mi umožní vystavovat fotografie velikosti alespoň 1 metr. Třeba pro uvažovanou výstavu o životě kolibříků.


Související odkazy
Realizované výstavy, nabídka výstav
Fotografická dokumentace výstavy (Auto Base, Praha)

 

Ondřej Prosický | NaturePhoto.cz, 27.9.2011

 

 

 

 

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
27. 09. 2011 , kategorie: akce, výstavy
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(0 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář